Зеленський анонсував збільшення ЗСУ на 100 тисяч людей

1.2.2023 в 10:46 Суспільство

Президент Володимир Зеленський підписав указ про зміцнення обороноздатності держави: протягом трьох років чисельність ЗСУ зросте на 100 тисяч осіб

Це відбулося під час виступу президента у Верховній Раді 1 лютого.

Розроблено указ Президента України про зміцнення обороноздатності держави і привабливості військової служби. Цим указом передбачено збільшення грошового забезпечення усіх військових до рівня не нижче трьох мінімальних заробітних плат. Перехід України до засад професійної армії. Розроблено систему кар’єрного росту офіцерів, а також збільшення протягом наступних трьох років чисельності ЗСУ на 100 тисяч осіб професійної армії“, - сказав Президент.

Ідеться також про створення додаткових 20 бригад ЗСУ і про розробку концепції житлового забезпечення військовослужбовців, ветеранів та членів іх сімей.

Він також додав, що військова технічна допомога Україні з 2014 року найбільша і продовжує надходити. А головна філософія України незміна, і ми продовжуємо її дотримуватись, - ми цінуємо підтримку всіх.

Ми розраховуємо тільки на себе. Ми - сильна країна, у нас прекрасні дипломати, краще за них лише наші військові. Ми маємо захищати тих, хто захищає нас“, - підкреслив Зеленський.

Раніше повідомлялося, що Зеленський зустрівся та переговорив з держсекретарем США Блінкеном.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин