Закон про національний спротив поліпшить нашу обороноздатність

27.12.2022 в 10:37 Армія

Вступ у дію з початком нового року закону про національний спротив має суттєво поліпшити обороноздатність України

Про це в інтерв’ю “Радіо Свобода” заявив ексміністр оборони, голова правління Центру оборонних стратегій Андрій Загороднюк.

Він має дуже серйозно її (обороноздатність – ред.) поліпшити. Якомога швидше треба розвивати територіальну оборону, доводити до тієї цільової моделі, яку ми маємо. На той час, коли вона вже буде повністю працювати, ми можемо говорити про сотні тисяч людей залучених. Дуже важко буде зрозуміти, яким чином Путін всерйоз може думати про захоплення України“, – сказав Загороднюк.

За його словами, коли “формат” допомоги країні у питаннях безпеки буде законодавчо закріплений, охочі зможуть долучитися до цього процесу.

Хтось там буде кожні вихідні займатися підготовкою, хтось рідше – раз на місяць, хтось – раз у пів року, але для кожного знайдеться місце, де він буде чітко розуміти, що, якщо щось почнеться, то ось в них є телефон, ось в них є куди йти за зброєю, а отой є їхнім командиром“, – додав Андрій Загороднюк.

Раніше повідомлялося, що жінок, які перебувають на військовому обліку, прийматимуть на службу до Збройних сил України виключно на добровільній основі та за крайньої потреби.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин