ЄС пропонує заборонити таргетування політичної реклами

26.11.2022 в 13:01 Різне

Єврокомісія хоче заборонити таргетування політичної реклами в інтернеті, якщо воно ґрунтуються на особистих даних користувача

Про це повідомляє EUobserver.

Комісія ЄС хоче, щоб такі компанії, як Facebook і Google, розкривали, як і чому вони орієнтуються на людей з політичною рекламою, і хто за них платить, щоб зробити політичну кампанію в Інтернеті прозорішою“, - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що комісія також пропонує заборонити політичне таргетування та «техніки посилення» для охоплення широкої аудиторії, якщо вони ґрунтуються на особистих даних користувача, таких як релігія, сексуальна орієнтація або етнічна приналежність, і якщо користувач не надає явний дозвіл.

Виконавча влада ЄС пояснює, що стурбована тим, як дезінформація та зловживання політичною рекламою підривають демократичні вибори.

Цифрова реклама в політичних цілях стає неконтрольованою гонкою брудних і непрозорих методів. У виборців все частіше виникають питання, чи контент, який вони бачать, оплачений кимось чи природний“, - сказала журналістам у четвер віцепрезидент комісії Вера Йоурова.

Раніше повідомлялося, що Єврокомісія запропонувала пом’якшити обмеження на поїздки в ЄС.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин