В Україні запускають новий освітній серіал “Безбар’єрна грамотність”

21.12.2022 в 15:12 Суспільство

В Україні запустять серіал “Безбар’єрна грамотність” на прикладі життєвих ситуацій, який буде доступний на платформі “Дія.Цифрова освіта”

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на слова менеджерки проєкту “Дія.Цифрова освіта” Руслана Коренчук на презентації освітнього курсу.

Сьогодні ми презентуємо новий освітній серіал, що виходить на нашій платформі, який називається Безбар’єрна грамотність“, - сказала Коренчук.

Як зауважив заступник міністра цифрової трансформації України Олександр Шелест, створений у межах ініціативи Олени Зеленської у партнерстві з радницею-уповноваженою Президента України з питань безбар’єрності Тетяною Ломакіною, з представниками громадської організації “Безбар’єрність” та експертами за підтримки проєкту ПРООН “Права людини для України”.

Цей серіал зосереджений на запровадженні інклюзивних підходів у економіці, освіті та сфері державних послуг. Одна із серій цього серіалу повністю й цілковито присвячена подоланню бар’єрів саме у цифровій сфері й забезпеченню дітей з різними типами інвалідності можливістю комфортно, повноцінно користуватися різними гаджетами та застосунками“, - розповів урядовець.

Освітній серіал складається з восьми епізодів тривалістю від шести до десяти хвилин. Після перегляду епізоду необхідно буде скласти мінітестування, а після повного проходження курсу, буде створений сертифікат.

Як повідомлялося раніше, у “Дії” відтепер можна задекларувати прописку.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин