В Україні видали збірник технологічних карт для харчування в закладах освіти

19.1.2023 в 11:38 Суспільство

Вийшов з друку новий збірник рецептур страв, кулінарних виробів і напоїв (технологічних карт) для харчування дітей шкільного віку

Про це повідомили на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Зазначається, що брошура містить технологічні вимоги до продуктів, інформацію про особливості та технологію приготування страв і напоїв.

У МОЗ запевняють, що всі вони відповідають нормам нового Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, мають високу поживну і біологічну цінність, адаптовані до вподобань дітей та збігаються зі сучасним рівнем техніки і технологій у закладах харчування.

Збірник можна використовувати у закладах освіти при складанні власного меню. Він підготовлений для керівників, спеціалістів, працівників закладів загальної середньої освіти, а також інших фахівців, які відповідають за організацію і якість харчування учнів.

Перелік вимог і страв спільно підготували ДУ “Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМНУ” та Київський національний торговельно-економічний університет. 

Раніше повідомлялося, що Перша леді Олена Зеленська заявила, що до нового року в Україні почнеться кампанія про здорове харчування та розвиток здорових харчових звичок.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин