В Україні планують почати виробництво “Байрактарів”

1.11.2022 в 12:59 Армія

В Україні планують побудувати завод і налагодити повномасштабне виробництво безпілотних літальних апаратів «Байрактар»

Про це заявив надзвичайний і повноважний посол України в Туреччині Василь Боднар.

Ідеться про повномасштабне виробництво апаратів «з нуля», які можуть використовуватись як для потреб ЗСУ, так і для постачання на іноземні ринки.

За словами посла, «Байрактари» зацікавили зараз багато країн. Уже є попередні контракти з деякими європейськими державами. Киргизстан, наприклад, також закуповує їх. І виробничі потужності в Туреччині, на думку посла Туреччини, досить заповнені.

Тому, вважає Боднар, турецька сторона зацікавлена у відкритті нового заводу з виробництва безпілотників.

«Вже роботи ведуться щодо того, аби виділити відповідну земельну ділянку, щоб розпочати предметні роботи зі спорудження цього центру збереження і ремонту. І так само паралельним треком ідуть роботи щодо створення виробничих потужностей і започаткування виробництва «Байрактарів» в Україні. Я не скажу конкретних часових рамок, щоб не створювати помилкове враження для наших глядачів чи слухачів, але, насправді, роботи ідуть досить швидкими темпами і це точно не роки, а місяці”, - сказав Боднар.

26 жовтня ЗСУ вперше застосували бойовий розвідувально-ударний безпілотний комплекс «Байрактар», придбаний у Туреччини, у районі проведення ООС на Донбасі.

Раніше повідомлялося, що окупанти “глушать” дрон ОБСЄ, який обстежує лінію розмежування.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин