В Канаді відбувся найдовший хокейний матч в історії

16.2.2023 в 16:55 Спорт

В Канаді в провінції Альберт відбувся найдовший хокейний матч в історії, який тривав 252 години та завершився з рахунком 2649:2528

Про це повідомив телеканал CBC.

Сорок спортсменів по черзі грали в хокей на відкритому повітрі при рекордно низьких температурах 24 години на добу, сім днів на тиждень з 4 лютого. Так, температура повітря бувало опускалася до -55 градусів Цельсія.

Телеканал пише, що у спортсменів розбивалися шайби, ламалися леза ковзанів, а воротарський захист тріскався від сильного холоду. Ніхто з гравців серйозно не постраждав, кажуть організатори події.

Дві команди з назвами Team Hope та Team Cure подолали познаку у 252 години безперервної гри близько 6 ранку 15 лютого. Цим вони побили свій попередній світовий рекорд, встановлений у попередні роки. Остаточний рахунок гри — 2649: 2528 на користь Team Hope.

“Все пройшло чудово”, — сказала Кейт Галлахер, одна з організаторок заходу. Вона додала, що хоч і планували зібрати 1,5 мільйона доларів, люди вже пожертвували 1,8 млн. Їх скерують на дослідження раку в місцевому університеті.

Захід з безперервної гри в хокей на відкритому повітрі вперше організував в провінції у 2003 році доктор Брентон Сайк, батько якого помер від раку. Він продовжив це робити після того, як його дружина теж померла від цієї хвороби.

Раніше повідомлялося, що ФК “Зоря” поповнюється найкращим бомбардиром чемпіонату України.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин