Український фільм “Стоп-Земля” зібрав більшу касу на другому вікенді

2.2.2023 в 17:26 Різне

Стрічка української режисерки Катерини Горностай “Стоп-Земля” про життя підлітків на другий вікенд зібрав на чверть більшу касу, порівняно з першим

Про це повідомили в пресцентрі Держкіно.

Касовий збір за перші чотири дні прокату на 71 екрані по всій Україні склав 956 850 гривень. Загалом за перший тиждень - 1,534 мільйона гривень.

Після отримання значної кількості позитивних відгуків глядачів, критиків та відомих сторінок у соцмережах, фільм зібрав 1 184 324 гривні за другі вихідні (80 екранів). Це —   на 24% більше, ніж за перші вихідні, що рідко трапляється в кінодистриб’юторському бізнесі.

Загальний бокс-офіс стрічки станом на 1 лютого складав понад 2,7 млн гривень. Натомість бюджет становить 25,7 млн грн, із яких від українських державних інституцій отримав 22,0 млн грн - на передвиробництво, виробництво та промоцію стрічки.

Фільм оповідає про 16-річну київську школярку Машу, яка страждає через невзаємні почуття до однокласника. Не почуватися дивно та відсторонено в колективі їй допомагають близькі друзі Яна, яка вчиться жити з депресією та Сєня - хлопець із нині окупованого Донбасу, що таємно закоханий в одну з подруг.

Раніше повідомлялося, що в Україні у вузький прокат вийшов новий фільм Новака “Чому я живий”.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин