У Twitter тепер можна фінансово підтримувати улюблених авторів

24.9.2022 в 16:16 Різне

Користувачам соціальної мережі Twitter запропонували нову функцію, яка дозволяє винагороджувати улюблених блогерів сервісу коштами

Про це йдеться в блозі соцмережі.

“Наша функція фінансової підтримки — тепер вона називається Tips (“Винагороди” — ред.) — доступна для всіх з додатковими опціями виплат, які можна вибрати, включаючи навіть криптовалюту”, — вказано у повідомленні.

Там пояснили, що різні користувачі вже давно залишають посилання на свої платіжні профілі у своїй біографії та у твітах. Функція Tips має це спростити, пропонуючи одне фіксоване місце у профілі. Там буде посилання на платформи, де читачі можуть підтримати авторів.

“Надішліть трохи любові новоствореному комедійному автору за його веселі твіти, допоможіть власнику малого бізнесу пережити важкий час, робіть важливу справу. Підтримуйте все, що хочете. Ми знаємо, що у вас вже є деякі ідеї”, — йдеться в блозі.

У соцмережі зазначили, що не беруть за це комісію. Функція фінансової підтримки вже працює на пристроях з операційною системою iOS, в найближчі тижні нею зможуть скористатися і власники Android.

Водночас лише повнолітні користувачі зможуть отримувати й відправляти такі винагороди.

Раніше повідомлялося, що Twitter маркуватиме бот-акаунти.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин