У США автора пісні I Believe I Can Fly визнали винним в рекеті та торгівлі людьми

28.9.2022 в 13:01 Суспільство

У США присяжні визнали володаря трьох премій “Греммі”, співака Ар Келлі винним в рекеті й торгівлі людьми з метою сексуальної експлуатації

Деякі жертви автора хіта I Believe I Can Fly були неповнолітніми. Суд винесе вирок 4 травня 2022 року, зірці R & B загрожує покарання аж до довічного ув’язнення, пише The New York Times.

Процес над Ар Келлі почався в серпні. У суді виступили 45 свідків звинувачення. Вони повідомили, що перші злочини були скоєні ще в 90-х. За словами постраждалих, репер застосовував до них сексуальне і фізичне насильство. Він тримав їх під замком і шантажував, щоб вони не звернулися за допомогою.

“Сьогоднішній обвинувальний вирок назавжди затаврував Ар Келлі як агресора, який користувався своєю славою і багатством, щоб полювати на молодих, вразливих і безмовних заради власного сексуального задоволення”, - заявила прокурор Жаклін Касуліс після оголошення рішення колегії присяжних.

Ар Келії й раніше ставав фігурантом судових розглядів через зв’язки з неповнолітніми, але йому вдавалося уникнути покарання. Наприклад, у 2008 році присяжні виправдали співака у справі про виготовлення дитячої порнографії.

Раніше повідомлялося, що на померлих реперів Lil Peep та XXXTentacion подали в суд через плагіат.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин