У Миколаєві невідомі увірвалися до інфекційної лікарні: вимагали “кисень”

5.11.2022 в 12:18 Суспільство

Група невідомих людей вторглася вночі в Миколаївську обласну інфекційну лікарню з вимогою “віддати кисень”

Про це повідомила головна лікарка закладу Світлана Федорова у Фейсбуці.

“О 00.15 ранку група незнайомців увірвалася до лікарні. Зламали шлагбаум, почали вибивати двері в приймальню. Погрожували персоналу, вимагаючи “кисню!!!”, - написала Федорова.

За її словами, виявилося, що поряд перебувала машина під виглядом “приватної швидкої”, без опізнавальних знаків. Чи був хоч один лікар у цій так званій “швидкій”- невідомо. Але був вкрай важкий хворий на Covid-19. Кисню в них не було, не було умов транспортування. “У такому стані взагалі не можна перевозити - лікарі це знають, на жаль”, - додає лікарка.

Спершу, повідомляється, пацієнт намагався потрапити до іншої лікарні. Однак, не всюди ситуація з кисневим обладнанням нормальна.

“Є перелік лікарень, за які кожного дня звітують від ОДА та облради (як власник), що там є ВСЕ!!! Кисень, ліки, реанімації та реанімації, інфекції, палати, місця повністю з киснем тощо. На сьогодні з усього списку лише 3 лікарні мають хоч щось. І тільки в одного (нашого) є все”, - пише Федорова.

Головна лікарка розповіла, що просила давно, через соціальну напругу, охороняти їхню лікарню: хоча б десь поблизу розташувати пост патрульної поліції. Проте правоохоронці проігнорували її прохання.

Вона також закликала поліцію та владу не бути байдужими до подібних випадків та берегти громадян і медиків.

Читайте також: У Києві противники вакцинації вийшли на марш. ВІДЕО

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин