У мережу злили фото з донецького концтабору окупантів “Ізоляція”

27.1.2023 в 12:05 Суспільство

В інтернет потрапили фотографії концтабору окупантів у Донецьку “Ізоляція”, який розташовано на території колишнього заводу ізоляційних матеріалів

Про це повідомляє Telegram-канал “Донецкий тракторист” та Facebook-пост колишнього полоненого Станіслава Асєєва, який провів в “Ізоляції” 2,5 роки (2017-2019).

“Зараз ви бачите унікальні кадри: загальне фото території “Ізоляції”, камери ув’язнених (перший поверх із гратами) і прогулянковий дворик, обнесений “колючкою”, куди нас виводили вранці на 5-7 хвилин.

Але родзинка навіть не в цьому. Вона в тому, що фото ці розміщені у відкритому доступі на телеграм-каналі, на якому обіцяють і далі зливати “Ізоляцію”, включаючи дані з “журналу обліку відвідування затриманих ССО МГБ ДНР” - повідомив Асєєв.

Асєєв дав посилання на Telegram-канал “Донецький Тракторист”, який було створено 12 грудня, але перші пости з’явилися там у ніч на 27 січня. Він вважає, що хтось “з адміністрації” вирішив “заробити собі індульгенцію” перед міжнародним розшуком та українським судом.

Серед коментарів є такі: “Публікую 1 сторінку, після появи 50 підписників ще… Доки не з’явилася перша сторінка журналу з даними співробітників МДБ, бажаю їм “спокійною” ночі, адже потім за анкетними даними вас швидко встановлять і чекає справедливий Український суд”.

І такі: “Дворик для прогулянок звичайно сумний”, “Чи сидить за віконцем Дениска Куликівський чи покинув нас?”, “Черговому МДБ пора дзвонити Павлину і доповідати про нп))”.

Раніше повідомлялося, що в Латвії чоловіка судять за участь у військових діях на боці ДНР.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин