У Львові розробили антисептик для протидії поширення Covid-19

29.11.2022 в 11:46 Різне

Дослідники Львівської політехніки розробили інноваційний антисептик на основі природних компонентів для протидії поширенню коронавірусу

Про це повідомили на сайті НУ “Львівська Політехніка”.

Базуючись на результатах тривалих наукових досліджень, спрямованих на вивчення хімічного складу лікарських рослин та дослідження їхньої фармакологічної дії, група дослідників Національного університету «Львівська політехніка» розробила новий тип дезінфекційного засобу на основі природних компонентів. Його робоча назва – Phlosil“, - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що над розробкою працювала група студентів-фармацевтів під керівництвом доцентів кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології.

“Інноваційний дезінфекційний засіб, який було розроблено, складається з екстракту Phlomis pungens та наночастинок срібла. Антимікробна й антигрибкова активність срібла у формі наночастинок у поєднанні з протизапальною, антиоксидантною і ранозагоювальною дією рослинного екстракту створюють потужну базу для розробки антисептичного засобу з неабияким противірусним потенціалом”, – зазначає доцент Роксолана Конечна.

Як повідомлялося раніше, учені створили світильник, який вбиває COVID-19 в організмі людини.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин