У Китаї запровадили гендерну політику у відеоіграх

4.10.2022 в 10:48 Різне

В Китаї запровадили нові правила для розробників відеоігор, згідно з якими в них не може бути персонажів, які суперечать “правильним цінностям”

Про це повідомляє South China Morning Post.

Пекін розглядає відеоігри не тільки як розвагу, а і як форму мистецтва, що повинна служити пропаганді “правильного розуміння” історії та культури в тлумаченні Комуністичної партії.

Внутрішній документ виданий Управлінням з питань преси й видавничої справи Китаю передбачає наявність “чіткого гендеру” всіх ігрових персонажів та відсутність сюжетів із “розмитими моральними кордонами“.

Якщо регулятор не зможе одразу встановити стать комп’ютерного персонажа, це вважатиметься проблематичним“, — ідеться в документі.

Щодо тем відеоігор, то китайська влада радить не використовувати боротьбу з “варварами” (це може розцінюватися як сприяння колоніалізму) та японських воєначальників (що може вказувати на пропаганду мілітаризму й ультранаціоналізму).

Ігри не можуть спотворювати факти чи свідомо провокувати суперечності, а історичні персоналії з усталеною біографією не можуть подаватися інакше“, — зазначено в документі.

Раніше Ілон Маск заявляв, що навчив “чиповану” мавпу грати у відеоігри.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин