США оголосили вимерлими понад двадцять видів тварин та рослин

30.9.2022 в 13:24 Різне

Служба охорони рибних ресурсів та диких тварин США заявила, що в країні зникли 11 видів птахів, вісім видів мідій, два види риб, один — кажана та один вид рослини

Про це пише The New York Times.

Швидше за все, багато представників фауни вимерли або були на межі цього ще до 1973 року, коли Штати прийняли Закон про зникаючі види. Тобто врятувати їх було практично неможливо.

Кожен з цих 23 видів є безповоротну втрату природної спадщини нашої країни і глобального біорізноманіття. І це протверезне нагадування про те, що вимирання є наслідком антропогенної зміни навколишнього середовища”, - заявила Бріджит Фейі, яка курує у відомстві класифікації видів.

Найвідоміший з вимерлих видів — білоклювий королівський дятел. Він жив на південному сході США. Достовірно відомо, що останній раз його бачили в 1944 році. Повідомлялося, що вчені зустріли птицю у 2004-му. Доказів того, що це був саме білоклювий королівський дятел, немає.

Цей вид пернатих називають також “Господь Бог-птиця” (Lord God bird). Вважається, дятел був настільки красивим, що побачивши його люди кричали “Господи Боже!”.

Білоклювий королівський дятел

Основні причини вимирання 23 видів в США — забруднення навколишнього середовища, кліматична криза, вирубка лісів, браконьєрство.

Раніше повідомлялося, що на Гаваях почалося виверження вулкану Кілауеа.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин