“Слуга народу” Тищенко зчинив бучу на 87 окрузі

1.4.2023 в 09:46 Суспільство

Народний депутат від “Слуги народу” Микола Тищенко чіплявся до журналістів та до кандидата в нардепи від “За майбутнє” Олександра Шевченка

Про це свідчить пост руху “Чесно” у Facebook.

“День 5-й. 1  квітня, але чомусь не смішно. Героєм цієї ночі  на Франківщині став нардеп Микола Тищенко. Це очільник десантної групи “Слуги народу”, яку відправили для зриву підрахунку голосів на ОВК №87. І він поки успішно справляється з цією ганебною місією. Те, що він робив вночі на засіданні виборчої комісії, заслуговує окремої уваги журналістів і суспільства” - йдеться в повідомленні.

За даними спостерігачів “Чесно”, спершу Тищенко плутав Прикарпаття з Закарпаттям, а потім “вирішив, що він має право: вимагати журналістські посвідчення, вилучати їх, перевіряти на справжність, вимагати паспорти, проводити обшук людей з метою пошуку зброї”, хоча це незаконно.

“Тищенко кричав, що він – народний депутат. Звинувачував Шевченка в сепаратизмі, вимагав вибачень і встати перед ним на коліна”, – заявляють у “Чесно”. 

“Шевченка вирішили вилучити з дільниці, хоча він не реагував на провокації Тищенка, які ймовірно, були розраховані на те, щоб вивести кандидата з себе і його таки вилучили… На відміну від Тищенка, Шевченко – суб’єкт виборчого процесу і має право перебувати на ОВК і контролювати процес підрахунку голосів”, – додали у русі.

 

Окружна виборча комісія має поновити роботу об 11:00 і засідати без перерви.

Раніше повідомлялося, що на 87 окрузі другу добу не можуть дорахувати бюлетені довиборів у Раду.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин