Школярка з Хмельниччини розробила пристрій для дезінфекції предметів

21.1.2023 в 11:38 Різне

Одинадцятикласниця зі Старокостянтинова створила пристрій для дезінфекції особистих речей UV Cleaner у гуртку робототехніки

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на вчительку фізики та астрономії Старокостянтинівського ліцею ім. М.Рудяка та керівницю гуртка робототехніки Ольгу Богатир.

Учениця одинадцятого класу Діана Богатир створила пристрій для дезінфекції речей UV Cleaner. Технологія схожа до тих ультрафіолетових ламп, які використовуються в лікарні для дезінфекції“, - зазначила керівник гуртка.

За її словами, пристрій стане в пригоді під час подорожі, коли не має можливості взяти таку лампу з собою. Він живиться від звичайної батарейки і може обробляти особисті речі.

UV Cleaner має силіконову поверхню. Туди можна покласти будь-який предмет і навіть мобільний телефон. За 5-10 хвилин пристрій знищує всі мікроорганізми, що накопичуються на поверхнях речей.

Раніше повідомлялося, що школяр із Дніпра розробив пристрій для віддаленого контролю авто. Ілля Рябко придумує систему спеціальних датчиків, які покажуть, чи є всередині машини рух, чи не потрапив туди чадний газ і що там взагалі відбувається.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин