СБУ передала в користування Міноборони озброєння на 1 млрд грн

11.11.2022 в 17:15 Армія

Служба безпеки України вперше в історії передала озброєння вартістю близько 1 млрд грн Міністерству оборони України

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Служба безпеки України передала велику партію озброєння Міністерству оборони України. Мова йде про арсенал загальною вартістю близько 1 млрд грн, який контррозвідка СБУ вилучила у ході спецоперацій“, - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, озброєння було речдоками у провадженнях СБУ і перебувало під арештом.

Російські державні компанії використовували територію України для транзиту товарів військового призначення і з невстановленою метою накопичували їх на території України, але не як військове майно, а як технічне майно загального вжитку.

Зважаючи на обстановку в державі, слідчі спецслужби підготували відповідне клопотання: Міністерство оборони погодилося прийняти це військове майно на баланс, а суд та уряд санкціонували передачу“, - інформує пресслужба.

Ба більше, це перший подібний випадок в історії України.

Міноборони передали озброєння загальною вагою понад 500 тонн, а саме: гранатомети, міни та постріли до гранатометів, вибухові речовини, 36 ракет 5В27Д, складові до вогнепальної нарізної зброї, двигуни та комплектуючі до вертольотів Мі-24, літаків типу «Су» та «МіГ», комплектуючі до бронетанкової техніки, зенітно-ракетних комплексів та систем залпового вогню, а також фосфорні та соляні кислоти.

Читайте також: Резніков – новий міністр оборони

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин