Росія заявила про відвід кількох підрозділів з Криму на свою територію

16.2.2023 в 12:20 Політика

Підрозділи Південного військового округу ЗС РФ, які завершили навчання на полігонах в окупованому Криму, повертаються на місця постійної дислокації

Про це повідомили в Міністерстві оборони РФ.

Зазначається, що військові завантажили на залізничний транспорт і бронетехніку з начебто навчань: танки, БМП та самохідні артилерійські установки. Військовими ешелонами бойову техніку та військовослужбовців доставлять до пунктів постійної дислокації військових частин.

Збройні Сили РФ поінформували, що комплекс масштабних заходів оперативної підготовки військ триває й досі і лише окремі підрозділи повертаються з Криму та з прикордонних територій.

Розвідки західних країн та України зокрема вважають такі дії прямими погрозами та шантажуванням з боку Росії та кілька місяців поспіль вимагають припинити це на дипломатичних зустрічах.

Нагадаємо, 11 лютого МЗС України заявило про вимогу до Росії за 48 годин пояснити свою військову діяльність біля українських кордонів та в тимчасово окупованому Криму.

РФ зобов’язана була надати детальну відповідь, згідно з Віденським документом, але цього не сталося. Зустріч з ОБСЄ, яку скликала Україна після цього, російська сторона відвідувати відмовилася.

Теги:
Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин