Росія продовжує перекидувати важке озброєння до ОРДЛО

7.12.2022 в 13:57 Армія

Росія продовжує посилювати підрозділи поблизу лінії зіткнення додатковими 122-мм самохідними артилерійськими установками, танками та БМП

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

Російська Федерація продовжує заходи з недопущення стабілізації ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил. З цією метою командування оперативного угруповання російських окупаційних військ посилює підрозділи поблизу лінії зіткнення на окремих напрямках додатковими 122-мм самохідними артилерійськими установками, танками та бойовими машинами піхоти з порушенням домовленостей про відведення важкого озброєння“, - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що на передових позиціях ворог збільшив кількість снайперських пар у готовності до нанесення втрат особовому складу Об’єднаних сил, знищення елементів відеоспостереження та провокування вогню у відповідь.

Зі снайперами з’єднань і частин 1-го  (Донецьк) та 2-го (Луганськ) армійських корпусів, які не залучені до виконання бойових завдань, проводяться тренувальні збори під керівництвом кадрових військовослужбовців ЗС РФ.

Раніше повідомлялося, що Збройні сили РФ інтенсивно готують артилерію в ОРДЛО.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин