Росія активно завозить до ОРДЛО танки, пальне та боєприпаси

21.1.2023 в 13:14 Армія

З початку січня ворожі війська приховано завезли на окуповані території понад 7 тис. тонн пального, кілька танків, артилерійські установки та боєприпаси

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

Зокрема, з початку поточного місяця окупанти приховано завезли залізничним і автомобільним транспортом з території РФ до з’єднань і частин 1-го (Донецьк) та 2-го (Луганськ) армійських корпусів понад 7 тис. тонн пального, декілька одиниць танків та самохідних артилерійських установок, інше озброєння та боєприпаси, у тому числі, для артилерійських систем і мінометів“, - ідеться в повідомленні.

Крім того, для комплектування особовим складом підрозділів противника через розгорнуту на території РФ мережу вербувальних центрів здійснюється активний набір найманців, які направляються на тимчасово окуповану територію в Донецькій та Луганській областях після проходження інтенсивних курсів підготовки в навчальних центрах.

Раніше також повідомлялося, що окупанти приховано завозять до ОРДЛО боєприпаси, озброєння та безпілотники, проводять навчання корпусів. До того українська розвідка повідомляла, що до ворожих армійських формувань прибули російські диверсійні та саперні підрозділи.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин