Протягом тижня окупанти 8 разів скидали гранати на українські позиції

5.11.2022 в 13:47 Армія

У період із 25 по 31 жовтня на Донбасі зафіксовали 8 випадків застосування збройними формуваннями РФ безпілотників для скидання осколкових гранат “ВОГ-17”

Про це повідомив Постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк під час засідання Постійної ради ОБСЄ.

Загалом з 25 по 31 жовтня українські військовослужбовці зафіксували 14 випадків застосування ворожих БПЛА. було помічено БПЛА російського виробництва “Орлан-10”, які перетинають лінію зіткнення.

Вісім разів російські збройні формування використовували безпілотники для скидання гранат “ВОГ-17”, у тому числі поблизу Павлополя, Станиці Луганської та Лебединського. Шість разів БПЛА“, - повідомив посол.

Він нагадав, що “Орлан-10” — це сучасний БПЛА виробництва РФ, і керувати ним можуть лише добре навчені російські військовослужбовці. “Ці БПЛА регулярно перетинають лінію зіткнення у порушення усіх домовленостей з метою ведення розвідки, а також коригування артилерійського вогню російських збройних формувань“, - додав Цимбалюк.

Читайте також: Обстріл автобуса під Волновахою: бойовику ДНР заочно дали довічне

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин