Після обшуків у Криму затримали чотирьох кримських татар

9.2.2023 в 13:00 Політика

У кількох будинках кримськотатарських мусульман в різних регіонах Криму провели обшуки, після чого затримали чотирьох чоловіків

Про це повідомляє Кримська солідарність.

Родичі затриманих повідомляють, що обшуки почалися дуже рано, близько 4 години ранку. Слідчі заходи пройшли швидко, затриманих відібрали вже о 7 ранку. Двом затриманим призначили судові засідання щодо обрання запобіжних заходів.

Першим затриманим виявився Османов Ансар із Бахчисарайського району, смт. Танкове. Чоловіка забрали до Севастополя. Він брав участь у громадських ініціативах та кампаніях на підтримку кримських політв’язнів, відвідував суди.

Також забрали Абдулвапова Аметана з Сімферополя. Чоловіка забрали до ФСБ Криму.

Третій затриманий після обшуків - Мустафаєв Марлен із смт. Біла скеля, який брав участь у мусульманських похоронах, активно відвідував суди та допомагав сім’ям політв’язнів. Нині він залишається волонтером “Кримської солідарності”.

Останнім затримали Ернеста Сейтосманова - брат політв’язня Енвера Сейтосманова, засудженого на 17 років суворого режиму за причетність до забороненої в Росії політичної ісламської партії “Хізб ут-Тахрір”. Він також брав участь у судах та допомагав родинам ув’язнених.

Раніше повідомлялося, що окупанти проводять обшук у кримськотатарському комплексі.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин