Нідерландським дипломатам дозволили виїхати з України

25.1.2023 в 17:18 Політика

Співробітники посольства Нідерландів в Україні та їхні родини можуть повернутися до Нідерландів за бажанням на тлі загрози нового вторгнення Росії

Про це заявив міністр закордонних справ Вопке Гукстра, повідомляє NOS.

Це величезна дилема, тому що ви не хочете їхати занадто рано. Тоді ви потенційно сприяєте нестабільності. Але ви також не хочете йти занадто пізно, тому що ви не хочете наражати на небезпеку свій власний народ“, - сказав міністр після консультації з колегами з ЄС у Брюсселі.

Зазначається, що ввечері 24 січня США перевели в бойову стан 8500 солдатів, які можуть виїхати до Європи в короткостроковій перспективі. Однак остаточне рішення про їх від’їзд ще не прийнято.

Пізніше ввечері також відбулася зустріч президента США Байдена з лідерами Великобританії, Італії, Польщі, Франції та Німеччини. Учасники погодилися, що країни одностайні у своїй підтримці України і що Росія заплатить велику ціну за агресію проти України.

Наразі Нідерланди не вважають Україну небезпечною і не бачать причин для евакуації. Посольство у Києві працює у звичайному режимі.

Раніше повідомлялося, що США наказали родинам дипломатів виїхати з України. Згодом стало відомо, що Британія також евакуюює частину своїх дипломатів.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин