На Донеччині повідомили про підозру директорці підприємства, яке забезпечувало спецодягом бойовиків

26.3.2023 в 12:00 Суспільство

48-річна підприємниця є мешканкою тимчасово окупованого Донецька

Правоохоронці заочно повідомили про підозру у фінансуванні тероризму директорові підприємства, яке забезпечувало спецодягом членів підконтрольних Росії незаконних збройних формувань на Донбасі, повідомляє Наразі.Медіа.

Першоджерело: Прокуратури Донецької області.

“Під час досудового розслідування встановлено, що директор одного з приватних підприємств, яке розташоване в м. Донецьку, з 2019 року укладала договори про закупівлю тканин для пошиття форменого одягу для силових і збройних підрозділів, що входять до складу НЗФ РФ”, - повідомляють у прокуратурі.

48-річна підприємниця живе на території тимчасово окупованого Донецька.

У прокуратурі зазначають, що підозрювана організовувала та виконувала замовлення представників так званого “силового блоку “ДНР” на виготовлення та постачання форменого та спеціального одягу, знаків розрізнення та шевронів, здійснювала сплату грошових коштів у вигляді так званих податків і зборів до псевдобюджету “ДНР”, забезпечуючи тим самим фінансування бойовиків.

“Зазначене підприємство забезпечувало одягом працівників “МНС ДНР”, “Міністерства внутрішніх справ ДНР”, “Міністерства державної безпеки ДНР”, “Генеральної прокуратури ДНР”, “Міністерства юстиції ДНР”, “Адміністрації Глави ДНР”, - резюмують правоохоронці.

Досудове розслідування триває.

Додамо, днями повідомлялося, що у Франції закрили “центр ДНР”.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин