МОЗ запускає “гарячу лінію” з питань електронних лікарняних

19.11.2022 в 17:36 Суспільство

Міністерство охорони здоров’я запустило безкоштовну “гарячу лінію”, де відповідатимуть на питання щодо електронних лікарняних

Про це повідомили в пресцентрі МОЗу.

“Міністерство охорони здоров’я спільно з партнерами з Міністерства соціальної політики, Міністерства цифрової трансформації, Національної служби здоров’я, Пенсійного Фонду та Фонду соціального страхування України, за підтримки проекту Світового банку запустили роботу контактного центру. Його працівники надають людям консультації з питань, пов’язаних із запуском електронних лікарняних”, - ідеться в повідомленні.

Отримати необхідні роз’яснення можна, зателефонувавши за номером 1677. Контактний центр працюватиме щоденно з 8:00 до 22:00 упродовж трьох місяців.

Разом з повноцінним стартом реформи ми запустили “гарячу лінію” і розраховуємо на зворотній зв’язок, щоб покращити сервіс державних цифрових послуг і разом зробити його зручним та зрозумілим для всіх”,  – заявила заступниця міністра з питань цифрового розвитку Марія Карчевич.

Зазначається, що від моменту запуску реформи лікарняних сформовано 2,9 млн е-лікарняних, виплати за якими вже склали понад 1 млрд грн. 

Читайте також: Споживання кисню хворими на COVID-19 збільшується через “Дельту” – МОЗ

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин