Лукашенко звинуватив країни Балтії в “безсовісній поведінці” щодо Білорусі

2.12.2022 в 14:32 Політика

Олександр Лукашенко заявив, що Польща та країни Балтії ведуть цілеспрямовану деструктивну політику щодо Білорусі

Про це повідомляють  “росЗМІ” із посиланням на заяву Лукашенка на засіданні Ради Організації Договору про колективну безпеку.

“Особливо звертає на себе увагу буквально шалена поведінка Польщі та країн Балтії проти Білорусі. Причому ми чітко бачимо, що їхні дії забезпечують реалізацію власних інтересів та спрямовані на підвищення своєї значущості в Євросоюзі. І я хочу, щоб про негідну та безсовісну поведінку політиків почули прості люди цих сусідніх з нами країн” - заявив Лукашенко.

За його словами, Білорусь в цьому році зазнає “відвертого втручання у внутрішні справи, в тому числі через провокування громадянського невдоволення”.

Він додав, що Білорусі “прямо пропонується змінити владу, закони та соціальні орієнтири”, а в іншому випадку погрожують “задавити санкціями, зруйнувати економіку та інфраструктуру, змінити морально-етичні основи суспільства”.

На думку самопроголошеного президента, “зараз вже немає сумнівів, що на кону стояли і досі стоять громадянський мир і цілісність Білорусі”.

Лукашенко вважає, що влада країн Заходу “безцеремонно нав’язує світу подвійні стандарти”. За його словами, “надзвичайно жорстка реакція” урядів західних держав на протести в своїх країнах і “непопулярна державна політика” в цілому подаються ними як об’єктивна необхідність. І в той же час заходи інших країн “щодо забезпечення стабільного розвитку, підтримання правопорядку і законності” виставляються “як диктатура і деспотизм, хоча ці заходи на порядок менші, ніж у них самих”.

Протести в Білорусі Лукашенко назвав “звичайними заколотами”.

Лукашенко також вкотре заявив, що стурбований нарощуванням військової присутності США та НАТО поблизу західних кордонів ОДКБ.

У зв’язку з цим він запропонував провести очний саміт країн ОДКБ в розширеному складі за участю держав-партнерів та країн, які співчувають.

Також раніше Лукашенко заявляв, коли покине пост Президента.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин