Лукашенко хоче озброїти рятувальників на випадок військових дій

7.2.2023 в 18:26 Політика

Самопроголошений президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко може озброїти частину співробітників МНС Білорусі в разі військових дій

Це питання обговорювали на нараді у самопроголошеного президента РБ Олександра Лукашенка щодо вдосконалення структури МНС 7 лютого, повідомляє “Інтерфакс”.

Я хилю до того, що всі співробітники МНС, особливо за нинішнього міністра, хочуть бути силовим блоком. Силовики. Ми так їх і вважаємо. Але для того, щоб бути силовиком, треба чудово володіти зброєю. Моє розпорядження було, щоб ми визначили в МНС, яку частину ми озброюватимемо: хто ці хлопці, дівчата, які там служать, які носитимуть вогнепальну зброю“, - сказав Лукашенко.

За словами Лукашенка, озброєння рятувальників необхідне, оскільки для компактної Білорусі недозволено мати 200- чи 300-тисячну армію. Лише 65 тисяч за домовленістю.

Політик наголосив, що, з одного боку, співробітники МНС будуть рятувальниками, а з іншого, зможуть стати на захист батьківщини.

А для цього треба володіти зброєю. Якою? Пістолети, автомати, кулемети, гранатомети, чи ми їх озброюватимемо ще і якоюсь технікою? Думаю, так. І цей актив буде, серйозний актив, і підмога для нашої армії на випадок, якщо раптом“, - заявив Лукашенко.

Раніше повідомлялося, що Лукашенко планує провести референдум щодо оновлення Конституції.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин