Камінг-аут на телешоу: мільйонера США засудили до довічного за вбивство 20-річної давності

15.10.2022 в 13:25 Суспільство

Американський суд визнав 78-річного магната у сфері нерухомості Роберта Дерста винним у вбивстві своєї подруги у 2000 році й засудив його до довічного ув’язнення

Про це повідомляють Los Angeles Times та CNN.

Дерст застрелив Сьюзан Берман у неї вдома на Беверлі-Хіллз незадовго до того, як вона повинна була поговорити з поліцією про загадкове зникнення дружини мільйонера в 1982 році. Дружину Роберта Дерста Кейтлін визнали загиблої, але обставини її смерті не були відомі.

Мільйонер зізнався у вбивстві Берман випадково. Під час зйомок документального телешоу HBO The Jinx Дерст відійшов до вбиральні, де собі під ніс вимовив:“Ну от і все. Тебе спіймали. Що я зробив? Убив їх усіх”. Мільйонер думав, що мікрофон на ньому вимкнений, але він працював. Під запис Дерст, сам того не підозрюючи, зізнався у вбивстві трьох осіб і великої кількості собак.

У 2001 році Дерста вже заарештовували за звинуваченням у вбивстві сусіда Морріса Блека. Мільйонер зізнався в злочині, але адвокати довели, що він діяв в цілях самооборони. Суд виправдав магната, попри те, що він розчленував тіло Блека і викинув останки в море.

Стрілянина з луку: в Норвегії лучник вбив чотирьох людей.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин