ДБР розслідує спробу фальсифікації справи ДТП із Ярославським

11.2.2023 в 14:03 Суспільство

Державне бюро розслідувань порушило кримінальне провадження щодо спроби фальсифікації справи ДТП з кортежем харківського бізнесмена Ярославського

Про це повідомили на сайті ДБР.

Зазначається, що розслідування розпочали через притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності (ч. 2 ст. 372 ККУ).

Усі без виключення розслідування мають здійснюватися об’єктивно і неупереджено, не зважаючи ні на прізвища, ні на гроші, ні на попередні здобутки чи посади. Бюро завжди діяло, керуючись принципами верховенства права і не “призначало” винних, навіть через суспільний тиск“, - сказав директор ДБР Олексій Сухачов.

Увечері 9 лютого на автодорозі “Київ-Харків-Довжанський”, автомобіль збив насмерть пішохода - чоловіка віком приблизно 40 років, - не зупинився і поїхав далі.

Зранку до поліції звернувся водій підприємства, що належить відомому в регіоні бізнесмену Олександру Ярославському. Він стверджував, що був за кермом авто. Поліція підготувала водію підозру, але, як з’ясувалося, у момент аварії він перебував в іншому місці.

Цього ж дня міністр внутрішніх справ Денис Монастирський звільнив начальника поліції Харківської області Станіслава Перліна у зв’язку зі спробою фальсифікації справи щодо резонансної ДТП.

Натомість у бізнесгрупі DCH, засновником якої є Ярославський, повідомили, що бізнесмен вилетів до Лондона.

Раніше повідомлялося, що неповнолітнього винуватця ДТП із тяжкими наслідками в Луцьку взяли під варту.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин