Активісти гальмують будівництво Подільського мосту - Кличко

17.12.2022 в 17:11 Суспільство

Мер Києва Віталій Кличко заявляє, що блокування активістами будівельних робіт на Русанівських садах призводить до зриву термінів здачі в експлуатацію Подільського мостового переходу

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”  із посиланням на пресконференцію.

“Уже фактично поєднали лівий та правий береги столиці. Сьогодні відбуваються активні роботи в напрямку Троєщини. Заважає завершенню робіт ситуація на Русанівських садах, де активісти блокують рух будівельного транспорту. Та ситуація, яка наразі трапилася з блокуванням будівництва, справді впливає на терміни введення цього об’єкта в експлуатацію” - повідомив Віталій Кличко.

Столичний голова заявив, що влада звернулася до правоохоронних органів, щоб ті відреагували на цю ситуацію, яка призводить до зриву термінів будівництва.

Слід нагадати, що будівництво Подільського мостового переходу було розпочато в грудні 2003 року, проте з 2007 року роботи були припинені через відсутність фінансування. 

У 2010 році фінансування відновили – і наприкінці жовтня було здано в експлуатацію першу чергу: відкрито двосторонній рух транспорту Гаванським мостом та естакаду з мосту на вул. Набережно-Хрещатицькій.

Подільський мостовий перехід довжиною 7 км і шириною 35 м має з’єднати Правий берег (Поділ), Труханів острів та Лівий берег Києва (Троєщину та Воскресенський масив). Призначений для автомобільного транспорту та поїздів метрополітену (перспективна Подільсько-Воскресенська лінія).

Переможцем відкритого конкурсу на будівництво Подільсько-Воскресенського мосту стало ТОВ “Еко-Буд-Трейд” (Київ).

Раніше повідомлялося, що на відремонтованому Шулявському мосту впали стовпи.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин