150 українців звернулися по допомогу до посольства в Казахстані

12.1.2023 в 10:37 Суспільство

Посольство України в Казахстані домовилося із авіакомпанією Air Astana про перебронювання квитків на скасовані рейси із Алмати на рейси із Нур-Султана

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на речника МЗС України Олега Ніколенка.

Він поінформував, що по допомогу в поверненні на Батьківщину до українського посольства звернулися близько 150 громадян. Водночас у зв’язку із поступовою стабілізацією безпекової ситуації частина співвітчизників повідомляє про зміну своїх планів і рішення залишатися на території Казахстану.

Речник МЗС зазначив, що міжнародне авіасполучення із Нур-Султаном повністю відновлене, як і залізничне між великими казахстанськими містами.

Українське посольство домовилося із казахстанською залізницею про можливість придбання групових квитків для громадян України, які висловлять бажання прибути до Нур-Султана для подальшого вильоту до Києва. Дипломати також домовилися із авіакомпанією Air Astana про можливість безкоштовного перебронювання квитків на скасовані рейси із Алмати на нові рейси із Нур-Султана“, - повідомив Ніколенко.

Він порадив українцям, які хочуть скористатися цією можливістю, завчасно перевіряти наявність місць і дати рейсів із Нур-Султана.

Раніше повідомлялося, що на тлі протестів у Казахстані відключають інтернет.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин