У Львові поліцейські в цивільному одязі побили ветеранів

18.11.2020 в 10:25 · 27Переглядів Суспільство

В понеділок у Львові на двох учасників бойових дій зі спини напали троє поліцейських у цивільному одязі

Про це повідомив на своїй Facebook сторінці Андрій Мочурад.

Учора в понеділок, у Львові, на проспекті Свободи близько опівночі, на мене та мого побратима, також громадського діяча та ветерана російсько-української війни, Віктора Бараника, зі спини напали троє молодиків спортивної тілобудови. Мені та Віктору завдали тілесних ушкоджень середньої важкості – зокрема, зламаний ніс, зламані зуби, численні забої, тощо. Напад був без жодного приводу у самому центрі Львова!” – йдеться в повідомленні.

“Після чого, нападаючі пробували втекти. При їх затриманні, виявилось що нападаючі, є діючими працівниками поліції, проте були у цивільному і звісно не показували посвідчень перед нападом” – додає громадський діяч.

Також Андрій Мочурад у своєму повідомленні назвав імена нападників – “Цімерман Павло Романович, Вовчик Богдан Тарасович, Остапович Андрій Васильович. Були у Львові на навчанні поліцаїв.”

Молодики, навіть у відділку вихвалялись, що вони не тверезі, та що їх “відмажуть”, бо вони самі поліція. Чомусь попри нашу не одноразову вимогу, у нападаючих не взяли кров на аналіз вмісту алкоголю чи наркотиків. У той же час на площі Ринок було з десяток екіпажів патрульної поліції, котрі будучи при виконанні, “воювали” з рестораторами та туристами, замість патрулювати.” – резюмував Мочурад.

Також раніше повідомлялося, що ФОПовці штурмували Верховну Раду.

Стрічка новин

Стрічка новин