У Каліфорнії знайшли третій “загадковий моноліт” (ФОТО)

3.12.2020 в 12:32 · 79Переглядів Різне

В середу знайшли третій загадковий моноліт — на вершині гори у Каліфорнії

Про це повідомляє The Atascadero News.

Моноліт знайшли у місті Атаскадеро, і він викликав той самий ажіотаж, що й попередні два. За добу споруду відвідали десятки місцевих любителів гірських походів.

Моноліт виглядає так само, як і той, що знайшли в пустелі Юти, але дещо тонший. На відміну від перших двох об’єктів, третій не закріплений у землі — його можно легко перекинути. За даними видання, він важить близько 90 кг.

Моноліт зроблений з нержавіючої сталі, аналогічної тій, з якої роблять печі для кулінарних підприємств. Він так само зварений та додатково скріплений заклепками. Повідомляється, що дзеркальна поверхня моноліту справляє заворожуюче враження, коли відбиває сонячні промені з однієї з найвищих точок міста.

В Атаскадеро не знають, хто і коли міг його встановити, проте за свідченням спортсмена Рея Джонсона, який ходить у гори щодня, у вівторок моноліта ще не було.

Слід нагадати, що в листопаді група американських держслужбовців випадково знайшла в пустелі штату Юта дивну споруду — металевий моноліт призматичної форми. Чиновники кажуть, що встановлювати таке — незаконно, навіть для інопланетян, чотири метри заввишки та півметра завширшки. Його власника знайти не вдалося. Ще один схожий об’єкт виявили в Румунії. Хто його встановив — невідомо, але невдозві обидва моноліти демонтували.

Також раніше повідомлялося, що в Румунії з’явився невідомий металевий моноліт.

Стрічка новин

Стрічка новин