У Москві затримали блогера, в ефірі якого померла жінка (ВІДЕО)

4.12.2020 в 15:29 · 755Переглядів Суспільство

У Москві затримали 30-річного блогера Стаса Решетнікова, відомого як Reeflay, під час відеотрансляції якого померла молода жінка

Про це повідомляє “BBC News Україна“.

Слідчий висунув йому звинувачення в умисному завданні шкоди здоров’ю, що стало причиною смерті 27-річної Валентини Григор’євої.

Деякі ЗМІ також повідомляли, що дівчина, про яку йдеться, була вагітною, проте правоохоронці це заперечили.

Решетніков виявив тіло дівчини в середу під час трансляції, яку вів зі своєї квартири. Він поклав тіло на диван та під час ефіру намагався зробити так, аби дівчина прийшла до тями, але згодом сказав, що тіло холодне.

Усе це відбувалося у прямому ефірі на Youtube.

До квартири викликали поліцію та швидку. Медики констатували смерть – це також потрапило на стрім.

Причина смерті дівчини ще офіційно не встановлена. Але, за даними експерта, в потерпілої зокрема зафіксована закрита черепно-мозкова травма, численні синці та субдуральна гематома.

Відомо, що в ніч на середу Решетніков та Григор’єва провели так званий “треш-стрім”. За певну суму пожертв учасники такого стріму виконують різні завдання, іноді принизливі.

Зараз три останні відео стріму на каналі Reeflay видалені.

Під час стріму в дівчини та блогера, ймовірно, стався конфлікт. ЗМІ з посиланням на сусідку пари розповіли, що перед смертю Решетніков вигнав її на мороз.

Сам він на відео каже, що Григор’єва замерзла та звинувачує себе в її смерті.

Водночас агентство ТАСС з посиланням на джерело в правоохоронних органах повідомляло, що блогер під час розмови з поліцією все ж заперечував свою провину та заявляв, що померла нібито вживала наркотики.

Також раніше повідомлялося, що в Єгипті заарештували інстаграмершу за відверті зйомки біля пірамід .

Стрічка новин

Стрічка новин