У Росії ветерани пройдуть поліграф для виявлення “фашистських зрадників”

3.12.2020 в 17:38 · 132Переглядів Суспільство

Ветеранів Другої світової війни викликають повістками в Слідчий Комітет РФ, щоб вони дали свідчення у подіях у 40-х років

Про це повідомляє російський політик та державний діяч Борис Абрамович із посиланням на Слідчий комітет РФ.

“Слідчий комітет РФ опитує очевидців, що вижили після нацистських злочинів, зокрема, в Волгоградській області , в рамках розслідування справи про геноцид, повідомила” – офіційний представник відомства Світлана Петренко.

Вона пояснила, що в СК РФ розслідується кримінальна справа про геноцид, в рамках якого встановлюються всі обставини злочинів, скоєних німецько-фашистськими загарбниками.

“Спогади очевидців допоможуть слідчим найбільш точно відновити деталі злочинної діяльності нацистів саме з метою документування фактів знищення армією Гітлера мирного населення без військової необхідності, що і є ознакою геноциду. Тому слідчі хотіли б поговорити з кожним, хто пережив ті страшні події”, – сказала Петренко.

Вона додала, що тільки у Волгоградській області проживає понад 1000 колишніх в’язнів концентраційних таборів, яких необхідно опитати як свідків. Раніше в російських ЗМІ писали, що нібито родичі деяких очевидців Сталінградської битви обурені викликами в СК.

Також раніше повідомлялося, що в Росії дітей звинуватили в тероризмі через підрив офісу ФСБ в Minecraft.

Стрічка новин

Стрічка новин