Націоналісти вимагають звільнення генпрокурора та керівництва ОП

4.12.2020 в 16:26 · 111Переглядів Політика

У Києві під стінами Офісу президента проходить акція проти Татарова та Венедіктової

Організатори заходу розповіли, що її метою є примусити владу боротися із кричущими випадками беззаконня. Про це повідомляє кореспондент Наразі.Медіа Микола Лісовський.

Так під час передвиборчої кампанії Зеленський обіцяв, що якщо хтось з його оточення буде помічений у корупції — він піде у відставку. Проте зараз він системно покриває корупціонерів зі своєї команди.

“Олег Татаров — це покидьок з МВС часів Захарченка, який керував переслідуванням учасників Майдану. Він є учасником махінацій з квартирами для військовослужбовців, між очільником Укрбуда Микитасем і командувачем НГУ Аллєровим. Це додає справі не просто корупційного, але й аморального характеру, якщо не сказати — антиукраїнського”, – повідомив один з організаторів.

Виступ Миколи Кравченка

Головні вимоги мітингувальників:

  • Негайно звільнити Генерального прокурора Венедіктову, яку пов’зують із захистом топ-корупціонерів.
  • Звільнити з ОП та притягнути до відповідальності корупціонера Татарова.
  • Звільнити Єрмака, як одного з організаторів системи покривання злочинців в ОП.

Всього на акції зібралося близько сотні людей. Серед них члени партій “Національний корпус”, “Суспільство майбутнього” та небайдужі громадяни. Активісти також повідомили, що саме Зеленський з Єрмаком повернули Татарова з небуття та прилаштували на роботу в ОП. Вони тримають “своїх людей” на посадах за будь-яку ціну, навіть якщо вони злочинці та корупціонери.

“Олег Татаров взагалі не мав бути призначений заступником голови ОП, зважаючи на його минуле в МВС в часи Януковича, публічну позицію проти Революції Гідності та досвід адвокатського захисту проросійського політика Вадима Новінського, який відомий своєю деструктивною діяльністю в політичній, духовній і економічній сферах життя України. Татаров і Венедіктова — це зло, яке треба викорінювати”, – заявив член “Національного корпусу” Микола Кравченко.

До учасників акції вийшов представник Офісу президента

Свої вимоги мітингувальники передали представнику Офісу президента.

Стрічка новин

Стрічка новин