Трамп виступив з “найважливішою промовою у своєму житті” (ВІДЕО)

3.12.2020 в 13:02 · 1116Переглядів Політика

Чинний президент США Дональд Трамп випустив 46-хвилинне відео, у якому обгрунтував свої твердження про масові фальсифікації та статистичну неможливість виграшу Джо Байдена

Про це повідомляє “The New York Times”.

Президент відмовився визнавати поразку — майже через місяць після виборів він повторив твердження про фальсифікації та звинуватив демократів у змові заради “крадіжки” президентства.

Повну версію виступу можливо переглянути на Facebook.

Скорочена версія промови президента за пів доби зібрала чверть мільйона вподобань та 100 тисяч поширень. Відео переглянули майже 3 мільйони разів.

Виступ Трампа фактично складається з добірки його суперечливих дописів у Twitter за останній місяць. Його записали ще тиждень тому і виклали в мережу після заяви генпрокурора Вільяма Барра про те, що фальсифікацій у масштабі, який може змінити результат виборів, не виявлено.

У кінці відео Трамп назвав себе захисником американської виборчої системи та зазначив, що найбільшим його досягненням буде захист її чесності. Трамп залишився без могутніх спільників у великій політиці, а його адвокати програли за позовами про фальсифікації в низці штатів. Проте, президента досі підтримують його виборці, беручи до уваги активність під відео у соцмережі з його виступом.

Також раніше повідомлялося, що Трамп у “турборежимі” добудовує стіну з Мексикою до інавгурації Байдена.

Стрічка новин

Стрічка новин