Розвідка США заявила про вплив китайської агентури на Байдена

4.12.2020 в 11:28 · 524Переглядів Політика

Китайські агенти активізували зусилля із впливу на команду новообраного президента Джо Байдена – розвідка США

Про це повідомляє “Voice of America”.

“Ми бачимо активізацію з боку Китаю, який, як ми і передбачали, переорієнтовує кампанію впливу проти нової адміністрації”, – заявив Іваніна.

Він наголосив, що кампанія зі зловмисного впливу Китаю спрямована “не лише проти тих, хто увійде до нової адміністрації, але і людей з оточення нової адміністрації”.

Протягом минулого року США заарештували декількох дослідників, пов‘язаних з китайськими збройними силами. “Ці п‘ять-шість арештів були просто верхівкою айсберга і, чесно кажучи, ми та інші не усвідомлювали наскільки він є великим”, – заявив під час виступу на події Джон Демерс, голова служби національної безпеки Міністерства юстиції США.

Більше тисячі дослідників, пов‘язаних із військом Китаю, полишили країну, в результаті кампанії спрямованої проти крадіжки високих технологій китайськими агентами, додав Демерс.

Раніше Іваніна попереджав про те, що Китай намагався вплинути на вибори у США. Президент США Дональд Трамп неодноразово наголошував на важливості протистояння зловмисному впливу Китаю у США.

Також раніше повідомлялося, що Китай запровадив санкції проти США через Гонконг.

Стрічка новин

Стрічка новин