У Росії поліцейські змусили рибалку виловити лосося заради справи про браконьєрство

4.12.2020 в 14:18 · 173Переглядів Суспільство

Суд оштрафував мурманських поліцейських, які змусили рибалки на камеру виловити одного лосося заради справи про браконьєрство

Про це повідомляють росЗМІ , картка справи є на сайті суду.

За інформацією агентства, суд засудив силовиків до штрафів в 35 та 50 тисяч рублів. Яку суму покарання призначили кожному з них, не уточнюється.

За версією СК, в серпні 2019 поліцейські дали грошей раніше судимому місцевому жителю Снєжногорську, щоб він виловив з річки Сайда одного атлантичного лосося. У ролику, опублікованому відомством, видно, що після затримання риби один з силовиків повалив чоловіка на землю, завів руки за спину та одягнув кайданки.

Після цього проти рибалки завели справу про браконьєрство (пункт “в” частини 1 статті 256 КК). Раніше чоловік був засуджений до умовного терміну, тому в цей раз його могли відправити в колонію. В результаті рибалка розповів про те, що трапилося в поліцію.

Справа проти чоловіка припинили, на обох силовиків порушили справу про перевищення повноважень (частина 1 статті 286 КК), на одного з них – про дачу неправдивих свідчень (частина 1 статті 307 КК).

Як додає агентство, такий штраф поліцейським призначили після публічних вибачень перед рибалкою. Крім того, один з силовиків відшкодував витрати, “пов’язані з безпідставним притягненням до роботи співробітників ОМВД”, а інший допоміг дитячій громадській організації.

Також раніше повідомлялося, що в Росії керівника екологічного фонду затримали під час полювання на червонокнижних баранів.

Стрічка новин

Стрічка новин