Мін’юст США звинуватив Facebook у дискримінації

4.12.2020 в 10:32 · 64Переглядів Суспільство

Міністерство юстиції США (DOJ) подало позов у ​​четвер, заявивши, що Facebook дискримінує американських робітників та замість цього наймає дешевих іноземних працівників

Про це повідомляє “Voice of America”.

Багато тимчасових працівників Міністерство юстиції звинуватило Facebook у наданні преференцій найму іноземним працівникам з візами H-1B.

Візи H1-B дозволяють американським компаніям наймати іноземних робітників за „спеціальними професіями”. Критики кажуть, що компанії, особливо в галузі технологій, використовують візову програму, щоб наймати іноземців за менші гроші.

Міністерство юстиції також заявило, що Facebook “відмовився” розглядати кваліфікованих працівників США на понад 2600 відкритих робочих місцях із середньою зарплатою в середньому 156 000 доларів.

Цей крок відбувся після дворічного розслідування практики найму Facebook, повідомляє The New York Times.

“Наше послання працівникам чітке: якщо компанії заперечують можливості працевлаштування, незаконно віддаючи перевагу тимчасовим власникам віз, Міністерство юстиції притягне їх до відповідальності”, – повідомив Times Ерік С. Дрейбанд, помічник генерального прокурора відділу цивільних прав. “Наше послання всім роботодавцям – включаючи працівників у технологічному секторі – чітке: ви не можете незаконно віддавати перевагу найму, розгляду або найму тимчасових власників віз для американських робітників”.

“Facebook співпрацює з Міністерством юстиції у розгляді цього питання, – заявив представник компанії Даніель Робертс. – І хоча ми оскаржуємо твердження у скарзі, ми не можемо коментувати подальші судові процеси”.

Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг з особистим статком близько 100 мільярдів доларів вже давно виступає за те, щоб іммігранти працювали в технічному секторі, повідомляє Times. У 2013 році він створив Fwd.us, некомерційну організацію, яка пропагує заходи щодо спрощення найму іммігрантів на технологічні роботи, повідомляє Times.

Також раніше повідомлялося, що Трамп виступив з “найважливішою промовою у своєму житті”.

Стрічка новин

Стрічка новин