В Івано-Франківську COVID-колапс: хворі лежать у коридорах

2.3.2023 в 11:47 Суспільство

Івано-Франківські лікарні, які приймають хворих із коронавірусом, переповнені

Про це в Івано-Франківську на оперативній нараді повідомила керівниця Управління охорони здоров’я міської ради Марія Бойко, передає кореспондент Укрінформу.

“І в першій міській клінічній лікарні, й у Центральній міській клінічній (ЦМКЛ – ред.) люди лежать у коридорах. Ми позабирали всі ліжка: старі і списані, зважаючи на ситуацію. Реально - лікарні заповнені”, - зазначила Бойко.

За її словами, у ЦМКЛ заповненість ліжко-місць складає 92%. Нині там перебуває 331 пацієнт, з них 55 – у перинатальному центрі, де ще майже 40 ліжко-місць залишились у резерві. У міській клінічній лікарні №1 заповненість складає 115%.

“Це означає, що на ліжка, які призначались для пацієнтів з хірургічною і травматичною патологією, поклали хворих на коронавірус” - пояснила чиновниця.

Вона зазначила, що хворі продовжують надходити. За минулу добу до ЦМКЛ госпіталізували 49 пацієнтів, з яких двоє - у дуже важкому стані. Їх сатурація була на межі 31-38. У міську клінічну лікарню поступили 11 пацієнтів, у дитячу клінічну – 7 дітей. В усіх закладах реанімації заповнені.

Також, додала Бойко, почастішали випадки захворювання на грип і ГРВІ. За минулу добу в Івано-Франківську медики зафіксували 600 таких звернень.

Нагадаємо, що стати в чергу на COVID-вакцинацію можна у “Дії”.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин