Kalush Orchestra представить Україну на Євробаченні-2022

22.2.2023 в 15:02 Різне

Суспільний мовник заявив про відправлення гурту “Kalush Orchestra” на конкурс та оприлюднив результати суддівського та глядацького голосувань на Нацвідборі

Відповідні повідомлення з’явилися на сайті Суспільного, передає Наразі.Медіа.

Зазначається, що 22 лютого на засіданні Організаційного комітету Національного відбору на участь у Євробаченні-2022 ухвалили рішення про те, що гурт “Kalush Orchestra”, представлятиме Україну на міжнародному пісенному конкурсі у Турині.

“Ми вдячні кожному, хто підтримував нас під час фіналу Нацвідбору на Євробачення-2022 та віддав нам перше місце в SMS-голосуванні. Обіцяємо кожному українцю, що виправдаємо ваш вибір. У важкі часи для нашої країни ми повинні знову заявити про себе на весь світ. Тому ми готові гідно представити Україну перед усією Європою”, — сказав вокаліст гурту Олег Псюк.

17 лютого Оргкомітет ухвалив рішення звернутися до гурту “Kalush Orchestra” з пропозицією представляти Україну в Турині, оскільки гурт посів друге місце у фіналі та отримав найбільшу підтримку глядачів. Загалом гурт отримав 14 балів, з них максимальні 8 балів від глядачів та 6 балів від суддів.

Суспільне також оприлюднило результати суддівського та глядацького голосувань з Нацвідбору. У прямому етері фіналу ведучий, що оголошував результати, зробив кілька помилок, через що режисери не вивели таблицю з балами на великий екран. Вимогу гурту “Kalush Orchestra” та частини обурених глядачів опублікувати протоколи мовник виконувати відмовлявся.

Так, стало відомо, що, згідно з глядацькими симпатіями, гурт набрав 51 634 голосів та ще 16 балів від суддів. Переможниця Аліна Паш отримала 19 535 голосів та 22 бали від суддів.

Як повідомлялося, Організаційний комітет Національного відбору до конкурсу Євробачення-2022 відсторонив від участі переможницю Аліну Паш через підробку документів про відвідування окупованого Криму у 2015 році.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин