Німеччина зупинила сертифікацію “ПП-2” через останні дії Путіна

22.2.2023 в 13:58 Політика

Німеччина вирішила зупинити сертифікацію “Північного потоку-2” на тлі останніх дій РФ щодо визнання псевдореспублік “Л/ДНР”

Про це сказав канцлер Німеччини Олаф Шольц журналістам у вівторок, як повідомляє агенство “Укрінформ”.

Олаф Шольц заявив, що Федеральний уряд зупиняє процес сертифікації газопроводу, а без цієї сертифікації “Північний потік-2” не може бути запущений.

Сьогодні зранку канцлер, за його словами, доручив міністру економіки Роберту Габеку дати наказ Федеральному агентству з мереж зупинити процес та зробити нову оцінку безпекових ризиків енергозабезпечення з урахуванням нових факторів.

У цій фазі важливо за допомогою перших санкцій запобігти подальшій ескалації і, відтак, катастрофі“, - підкреслив Шольц.

Нині енергетичне забезпечення Німеччини наразі залежить на чверть від газу, близько 50% цього газу - російський. ФРН намагається знижувати залежність від газу. Берлін вивчає можливості диверсифікувати імпортні можливості.

Як повідомлялося, 21 лютого Президент РФ Владімір Путін указами визнав незалежності “ДНР” та “ЛНР” після свого виступу зі звинуваченнями України в ескалації війни.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин