Сьогодні починається призов резервістів ЗСУ на службу

23.2.2023 в 11:24 Армія

Президент України видав Наказ про призов резервістів на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період

Про це повідомила у Facebook пресслужба Сухопутних військ ЗС України.

Так, призову підлягатимуть резервісти від 18 до 60 років - як офіцери так і рядовий, сержантський склад.

Резервісти проходитимуть службу максимально 1 рік у тих військових частинах і за тим фахом, в яких вони проходили службу до цього та підписали контракт.

За призваними резервістами, згідно із Законом України, зберігатиметься робоче місце та середньомісячна заробітня плата.

Відповідно до Наказу Президента України, резервісти оперативного резерву мають самостійно з’явитись у свої військові частини або ТЦК та СП, за телефонним дзвінком або ж отримавши повістку для явки у свій ТЦК.

Якщо резервіст з тих чи інших причин, передбачених Законом не може бути призваним, йому необхідно особисто надати підтверджуючі документи. За неявку чи ігнорування виклику передбачено адміністративну або кримінальну відповідальність.

Раніше повідомлялося, що Рада виділить додаткові 36,5 млрд на оборонні потреби.

Це пов’язано з тим, що 21 лютого Президент РФ Владімір Путін указами визнав незалежності “ДНР” та “ЛНР” у кордонах Донецької та Луганської областей. Під час свого виступу він заявив численні звинувачення Україні в ескалації війни. Згідно з його указами, Росія може ввести “миротворчі” війська на окуповані території.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин