У Великій Британії планують давати наркозалежним канабіс

12.1.2021 в 18:31 · 80Переглядів Суспільство

Уповноважена з питань злочинності Північного Уельсу Арфон Джонс запропонувала запровадити у в’язницях програму, в межах якої наркозалежним надаватимуть доступ до медичного канабісу

Про це повідомляє Громадське.

Так, на думку Джонс, можна зменшити кількість смертей ув’язнених від передозування через незаконне вживання ними синтетичних опіоїдів, знизити рівень насильства в тюрмах та допомогти подолати наркозалежність.

Зараз ув’язнені наркозалежні у Великій Британії в межах терапії отримують синтетичні замінники героїну, як-от метадон чи бупренорфін, або сильні знеболювальні, які потенційно так само можуть викликати залежність.

Саме тому Джонс пропонує в межах експерименту замінити ці речовини на медичний канабіс, негативні ефекти від вживання якого є меншими.

Мета ідеї — зробити в’язниці безпечнішими. Якщо серйозно підходити до боротьби з насильством у тюрмах, то потрібно вирішувати причини, а ними є психоактивні речовини“, — розповіла уповноважена в коментарі The Guardian.

Джонс також вважає, що таким чином можна буде боротися з нелегальним постачанням наркотиків у в’язниці, до чого бувають причетні й працівники цих установ. За останні п’ять років у в’язницях Англії та Уельсу відсторонили або засудили понад 300 таких людей, зазначає видання.

Раніше повідомлялося, що у ВР зареєстрували законопроєкт про легалізацію медичного канабісу.

Стрічка новин

Стрічка новин