У ВР зареєстрували законопроєкт про легалізацію медичного канабісу

25.12.2020 в 14:43 Політика

Народні депутати від фракції “Голос” зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт про легалізацію медичного канабісу

Про це повідомила лідер партії Кіра Рудик у своєму Facebook.

“Голос” зареєстрував у Раді законопроєкт, що полегшить доступ важкохворих громадян до медичного канабісу, який покращить їм перебіг хвороби. Неможливо й далі потурати абстрактним страхам суспільства про шкоду “травки”, коли йдеться про життя і здоров’я людини”, — пояснила вона.

За словами Рудик, для зменшення болів пацієнтам іноді дають набагато важчі наркотики, такі як морфін або кодеїн, які офіційно легалізовані для медичного застосування в Україні. Водночас канабіс не призводить до важких побічних ефектів.

Також вона розповіла, що медичний канабіс легалізований у 60 країнах світу, а ООН у 2020 році взагалі виключила його з переліку найбільш небезпечних наркотиків.

“Врегулювання обігу медичного канабісу полегшить страждання більш ніж мільйона онкохворих українських пацієнтів; близько 20 тисяч дітей з епілепсією; пацієнтів із діабетом, депресією та тривожними станами, з хворобами Альцгеймера, Паркінсона, розсіяним склерозом, псоріазом, а також зарадить мільйону паліативних хворих” — підкреслила нардеп.

Також повідомлялося, що ООН виключила канабіс зі списку небезпечних наркотиків.

Стрічка новин

Стрічка новин