У Росії швидка підвозила додому кисень через відсутність місць в лікарнях

2.12.2020 в 14:54 Суспільство

Сьогодні вночі машини швидкої допомоги кілька годин привозили кисень додому хворому на коронавірус, який перебував у важкому стані

Про це повідомляють росЗМІ.

“Днем кількість реанімаційних ліжок та місць з киснем збільшується, завдяки плановій виписці пацієнтів, перекладу хворих у відділення в зв’язку з поліпшенням стану. До узгодження місця, на яке повинен бути спрямований пацієнт, він отримує всю необхідну допомогу, включаючи подачу кисню від бригади швидкої допомоги “, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що при наявності вільних місць в ковідних стаціонарах в районах області пацієнт з Курська може бути доставлений туди в супроводі бригади швидкої допомоги.

За даними місцевих ЗМІ, курський активіст розмістив відео, на якому записано, як до під’їзду будинку в протягом 10 годин один за одним під’їжджають машини швидкої допомоги, які доставляють кисень пацієнту. Всього до нього приїхали не менше шести машин. При цьому співробітники швидкої заявили, що госпіталізувати пацієнта не можуть через відсутність місць в лікарнях.

Також раніше повідомлялося, що в Росії заражених АЧС свиней годували відходами з “ковідної” лікарні.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин