У Росії заражених АЧС свиней годували відходами з “ковідної” лікарні

1.12.2020 в 13:47 Суспільство

Власник господарства в Омській області, на подвір’ї якого було виявлено ​​спалах африканської чуми свиней, годував свиней відходами з “ковідной” лікарні

Про це повідомляє росЗМІ.

Падіж свиней від вірусу африканської чуми в підсобному господарстві в селі Березянка Омського району був підтверджений лабораторно 27 листопада, після чого в трьох населених пунктах – селах Березянка, Давидівка та Зеленівка, було знищено все поголів’я свиней – 374 голови. Карантин був введений на території всього Омського району.

Господар підсобного господарства, де було виявлено вогнище АЧС, містив тварин “в потворних умовах” та годував їх не комбікормом, а харчовими відходами, в тому числі, з омської міськлікарні N1 ім. Кабанова, в якій проходять лікування хворі коронавірусом.

“На питання, чому ви не годуєте свиней комбікормом, зерном або зерновідходами, він сказав, що” це взагалі не вигідно “, а вигідно йому збирати помиї з дитячих садків, з ковідной лікарні імені Кабанова, збирати на смітниках відходи овочів, фруктів, які викидають кіоски, які не встигають продати продукцію. Ось це все у нього було повалено в купу, і цим він годував свиней “, – сказала фахівець відомства на прес-конференції.

Представник регіонального Россільгоспнагляду підкреслила, що при цьому тварини вирощувалися на продаж. Їх продавали на забійний пункт, після чого свинина надходила в торгові точки Омська, Полтавського та Ісількульского районів, а також в Тюменську область. За словами представника відомства, все це м’ясо своєчасно затримали.

Вона зазначила, що за порушення правил утримання тварин господар особистого підсобного господарства буде притягнутий до адміністративної відповідальності, при цьому його можуть оштрафувати на суму від 3 до 10 тис. рублів.

Також раніше повідомлялося, що в Росії дітей звинуватили в тероризмі через підрив офісу ФСБ в Minecraft.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин