У Норвегії після щеплення вакциною Pfizer померли 23 особи

14.1.2021 в 17:15 · 63Переглядів Суспільство

На даний момент вакциною Pfizer в Норвегії щеплено більше 25 тисяч осіб

Про це повідомляє УНІАН.

“Зафіксовано 23 смертельних випадки у зв’язку з вакцинацією. Зараз вивчено 13 з них. Звичайні побічні дії могли сприяти більш серйозному перебігу наявних у літніх людей захворювань”, – йдеться в повідомленні.

Зараз фахівці ретельно вивчають кожен випадок смерті, а Інститут національної охорони здоров’я вже змінив рекомендації для вакцинації пацієнтів старшого віку, які мають серйозні захворювання.

Вакцинація від коронавірусу в Норвегії препаратом компанії Pfizer почалася 27 грудня, першими щеплення отримали мешканці будинків престарілих в Осло. На даний момент щеплено понад 25 тисяч осіб.

Як зазначила телекомпанія NRK з посиланням на агентство, всі смертельні випадки зафіксовані серед літніх людей старше 80 років, які мали слабке здоров’я.

“Ці випадки не викликають особливої тривоги. Цілком очевидно, що ця вакцина має дуже невеликий фактор ризику, за невеликим винятком, коли мова йде про пацієнтів старшого віку з ослабленим здоров’ям”, – наводить NRK слова представника агентства Стейнара Мадсена.

Раніше повідомлялося, що у Чехії топ-чиновник пішов у відставку після скандалу з вакцинацією.

Стрічка новин

Стрічка новин